KOŃCZY SIĘ ROK ZMIAN- ZACZYNA SIĘ ROK POSTĘPU

Obrazek

Kończy się dzisiaj 2013 rok który układ na niebie zapowiadał jako rok zmian. I tak też się stało- zarówno w życiu prywatnym jak i polityce, finansach, poglądach, działaniach na świecie.

Nie chcę aby zabrzmiało to nudno i tendencyjnie… Ale takie to właśnie jest 🙂 Postanowienia na kolejny rok. Czemu teraz? Bo łatwiej będzie mi samą siebie rozliczać i pamiętać w jakim czasie nastąpiła korzystna zmiana. Ogólnie uważam, że jak chce się np przestać palić to robi się to „teraz” a nie „od” i przekłada się to z dnia na dzień…  Ale jednak z powodu wyżej wymienionych argumentów od jutra i przez cały rok:

1. Stabilna, zdrowa, niskowęglowodanowa dieta zbliżona do ketogennej. Dla zdrowia, zdrowia i jeszcze dla zdrowia (spadek wagi, epilepsja- pomoże na jedno i drugie).

2. Podążanie własną ścieżką zawodową. Po zwolnieniu się z korporacji postanawiam rozwinąć to co we nie najsilniejsze: etnologa, plastyka i trenera biznesu. Pomysł na biznes który dokona się prawdopodobnie na obczyźnie to sprzedaż hand madu, warsztaty dla maluczkich i dorosłych (albo ich udających 😛 ), może w dalszej perspektywie bar/kawiarnia z galerią, ze zdrowa szkpolską kuchnią i wernisażami i  kioskiem ze sztuką użytkową. Tak aby jedzenie i kawa poruszały nie tylko żołądek ale także wyobraźnię i potrzebę piękna. A ta podstawowa ludzka potrzeba najedzenia i napicia się będzie zachęcała do wejścia. Taki zonk.

To do dzieła! Na toast szklaneczka cydru poprzedzona cynamonówką, radość pożegnania się z tym rokiem który zbliżył mnie do wiary w przesąd odnośnie pechowej 13., wiara w to, że to co nadejdzie zależy ode mnie i od sprzyjających wiatrów które mm obiecane.

Szczęśliwej 14. wszystkim!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s